Hakkımızda

Silifke Stone - 1983'ten bu yana Mermer'e imzamızı atıyoruz,

Gelişen, değişen dünya düzeninde geçmişle olan bağları koparmadan, yüzyıllar ötesi kök salan insanlar, köklerinden aldığı bilgileri 21. yüzyıla taşıyoruz.SİLİFKE STONE sizlerden aldığı güçle tüm yapı elemanlarını oluşturarak Mermer, Traverten, Limostone Emperador , Bej plaka ve blok gibi tüm doğadan gelen taş çeşitleri ile hizmet üretiyoruz. Dünyada önder lider kuruluş olan SİLİFKE STONE kendi yaptığı yenilikler ile kendini kanıtlamış bir firmadır.

Kurulduğu günden itibaren mermer konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz bej – traverten – emperador gold traverten ve scabas, valencia, gold yellow traverten ve mozaik patlatma üreticisi olup üretim yapmaktadır.

Şirketimiz; yıllardır bu alanda çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyle mermer, bej traverten işlemekte uzmanlaşmıştır. Blok, plaka ve döşemelik taşlar üretmekteyiz. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mermer sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Silifke Stone, ocaklarımız ve başkaca ocaklardan taş seçiminden başlayarak ürünün müşteriye teslimine kadar söz konusu olan süreçlerde kalite kontrol tekniklerini uygulamayı ilke edinmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ; BLOKLAR : Ocaklarımız kendimize ait olup elde ettiğimiz bej-Emperador-gold traverten mermer ve mozaik patlatma her çeşit mermer ve blokları. KESİLMİŞ MERMER : Her çeşit doğal taş bloklarını, fabrikamızda işleyerek ihracat a sunmaktayız.

Firmanın degismez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Silifke Stone, olarak Dünya’ nın her yerine mermer üretimi yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle yeni proje ve üretimlerinizde sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

SARAY MAH. SANAYİCİLER CAD.
NO:7 SİLİFKE / MERSİN / TÜRKİYE

Tel: +90 324 7147116 Fax: +90 324 7147117
GSM: +90 535 928 19 12 - +90 530 565 76 30

silifkemermer@hotmail.com
silifkestonemarble@gmail.com

SİLİFKE STONE - MERMERE İMZAMIZI ATIYORUZ